שדרוג ומיתוג המשרד באמצעות עיצוב פנים

לעיצוב פנים יש חשיבות מרכזית ביצירת החזות שלו והאפקט שהיא יוצרת. עיצוב של משרד אמור "להתכתב" עם השירות שהוא מציע, עם המסר שהוא מבקש להביע. 

עיצוב פנים אפקטיבי אמור להנעים את שהייתם של העובדים בו ולהקל עליהם את עבודתם, ליצור סביבת עבודה נעימה ומרגיעה. עיצוב נאה אמור לשדרג את המשרד בעיני הלקוחות, האורחים וכל המזדמנים האקראיים אליו.

עיצוב פנים חלל המשרד כמוהו כעיצוב חלון הראווה שלו. כשם שהחלון שקוף כלפי חוץ-  עיצוב הפנים שקוף כלפי פנים.

באמצעות חלקם הפנימי של חלונות  המשרד וקירותיו הפנימיים ניתן להרחיב ולהעצים אותם כאלמנטים שיווקיים עצמתיים ואפקטיביים. את החלון ואת הקיר ניתן לחפות בהדפסים  ובמדבקות שבהן מוצג המותג. אפשר לחשוף את הלוגו של המותג, את צבעיו, את הסלוגן שלו ובמידה וככל שיש מקום- לפרט את השירות או להגדיר את המוצר שהוא מציע.

 

עיצוב פנים כולל שימת לב והקפדה על מכלול האלמנטים במשרד: על השולחנות, הכיסאות, עמדות המחשב,  התאורה, הצמחייה, הרצפה, הקישוטים על הקירות,  הרכב הצבעים של הריהוט ושל הפריטים והאביזרים הנוספים.

ניתן למתג את המשרד באמצעים שונים לכן נדרשת שמירה על אחידות המסר השיווקי שאותו מבקש הבעלים של המשרד להעביר. על אף חשיבות השמירה על צבעיו המאפיינים של המותג חשוב לשבור את האחידות של המשרד או להעשיר ולגוון אותה בצבעים שונים, כדי ליצור תחושה של זרימה. מעצב פנים מקצועי, לאחר שיישב אתכם ויגדיר ויאפיין את הצרכים, הרצונות והאופן שבו את העיצוב עשוי לחדד ולהעצים את מיתוג המשרד.

 

המשרד כולו כפלטפורמה שיווקית למיתוג

על מנת לנצל את שדרוג המשרד למיתוגו חשוב לעבוד בשיתוף פעולה עם אנשי המקצוע האמונים על העיצוב מזה ועל המיתוג מזה וליצור תפיסה אחידה שתהפוך את המשרד למקום עבודה נעים, במשרד ממותג שעונה על הצרכים, הדרישות והציפיות.

על מנת למצות את מלוא הפוטנציאל השיווקי ממיתוג המשרד מומלץ לבחור איש מקצוע המשלב ידע ויכולת מוכחת בעיצוב פנים עם רקע וניסיון בתחום העסקי על מנת לשוות למשרד חזות ואווירה התואמים את ערכי המותג ואת חזונו ובעיקר- לאפיין אותו כמקום שבו יכולים לקוחות לקבל את המענה הטוב ביותר שהם ראויים וזכאים לקבלו.

 

שיתוף פעולה מלא מצד הלקוח חשוב לעיצוב המשרד ולמיתוגו על פי קונספט מוסכם. חלל המשרד כולל מתחמים ואלמנטים שונים כגון: חדר ישיבות, מטבחון, גופי תאורה, חיפוי קירות, שטיחים, אביזרים שונים ועוד.  עיצוב המשרד בראייה ובתפיסה מותגית מכפיף את כל מה שבו למותג ולמסריו.

חשוב ליצור את המשרד כסביבת עבודה נעימה לעובדיו, מרשימה לאורחיו, אטרקטיבית ללקוחותיו. עיצוב פנים הוא האופן שבו ניתן לעשות את כל אלה. מיתוג המשרד עשוי למנף את הפעילות שלו וממילא להעלות את סכומי הכסף שהוא ירוויח. בהצלחה!