הסטודיו

amirj

אמיר שלח - מעצב ואדריכל פנים

אמיר שלח הוא כדורגלן עבר מצליח, ששיחק במכבי ת"א ובנבחרת ישראל מרבית הקריירה שלו ואף החזיק בתואר שיאן ההופעות בנבחרת. עם פרישתו מענף הכדורגל החליט אמיר לתעל את הערכים שהפכו אותו לספורטאי מוביל ופנה לתחום העיצוב ואדריכלות הפנים. כאדריכל פנים, אמיר מביא לידי ביטוי את היצירתיות והעין הטובה שלו ומעצב חללים בקו נקי ובסגנון מודרני-קלאסי.

סטודיו אמיר שלח מתמחה בפרויקטי יוקרה במגזר הפרטי. מאז היווסדו ב2004, הסטודיו הוציא תחת ידיו עשרות רבות של פרויקטים, הן פרטיים והן מסחריים, מת"א ועד ניו-יורק, וביניהם:

פרטי: נכסי נדל"ן מכל הסוגים – פנטהאוזים, דירות גן, וילות, דירות יוקרה וכד', עם התמקדות בשכונות הצפוניות של ת"א ואזור השרון. הסטודיו מטפל בהצלחה גם בחללים המשותפים במגדלי מגורים, הכוללים: דירה לדוגמה, לובי, מועדון דיירים.

מסחרי: אספרסו בר קניון רמת אביב, Press NY בניו יורק, מסעדת סושידו בת"א, רשת חנויות סטיב מאדן ברחבי הארץ, אולם תצוגה של NYKB בניו יורק, משרדי הייטק ברמת אביב, רשת קליניקות של חדרי מלח "הלוקליניק", חנות הדגל של מועדון הכדורסל מכבי ת"א בהיכל נוקיה, מועדון בריאות וספא "fit & slim" במתחם בזל ועוד.

about

הסטודיו לאדריכלות ועיצוב פנים בראשות של אמיר שלח חרט על דגלו מצוינות, חדשנות ושירותיות הבאים לידי ביטוי בכל שלבי הפרויקט.

הסטודיו מלווה את הלקוח החל משלב בניית הקונספט ומציע חוויה של 360 מעלות:

אמיר מתמחה במיקסום תקציב המוגדר ע"י הלקוח, תכנון ואדריכלות פנים, הגדרת שפה עיצובית, חלוקה חכמה של חללים ומתן ואופי ייחודי

בעיצוב בלתי מתפשר לכל חלל. ניתן לקבל ליווי מקצועי מלא ופיקוח על עבודות השיפוץ כחלק מסל השירותים הקיימים בסטודיו.

אמיר שלח נחשב לאוטוריטה בתחום האדריכלות ועיצוב הפנים, מתראיין בתקשורת בנושא ואף מוציא כתבה חודשית מקצועית במגזין    (גלובס).